Onna hair

Konuya Cevap Yaz Yeni Konu Aç

Yazar İçerik

Üye
16:47 -- 08/03/2021 tarihinde paylaşıldı
by Night4wing

İlk kez protez saça geçeceğim ve ilk seferi onna hairda yaptırmayı düşünüyorum. Öncelikle bana instagram gönderileri baya iyi geldi tabi shoptur veya kalitedir tam anlayamıyorum. Onlar orijinal görüntü mü anlayabilen varsa bilgilendirebilir mi


Üye
16:52 -- 08/03/2021 tarihinde paylaşıldı
by ibo

dostum şuan için en Türkiye'de en iyisi diyorlar ama bilemiyorum. Saçı iyi yaptıklarını duydum fakat baya da pahalıymış. Evet intagram yada youtube paylaştıkları görüntülere dikkat etmek lazım, bence bi git görüş kafana yatarsa neden olmasın.

Yalnız kaldığın her an beni hatırlayacaksın.

Üye
23:40 -- 08/03/2021 tarihinde paylaşıldı
by Night4wing

Seninde iyi olarak duyman içimi rahatlattı. Biraz pahalı ama 1 2 kulalnım sonrası kendim sipariş etmeyi düşünüyorum. Şimdi ilk sefer acemiliği sorun yaratmadan halledeyim en iyi yerde mantığındayım :)


Moderatör
19:07 -- 09/03/2021 tarihinde paylaşıldı
by Cemo

Onna Hair'in saçları bayağı kaliteli, birinci elden söylüyorum. Hangi Çin'li firmadan alıyorlar bilmiyorum, fakat kalitesi, bu işin içinde olan kişiler tarafından da onaylandı yakınen öyle diyeyim.  
Bu arada , popüler ve nispeten yoğun müşterisi olan birçok firmayı tanıyan biri olarak söyleyeyim fiyatı onlara göre 100 tl daha az...  Yani bayağı pahalıyı geçtim diğerlerinden de ucuz şu an.

Forumda paylaşım veya yorum yapmak sadece üyelere özeldir. Lütfen giriş yapın yadaüye olun.